Temat
:
Egzamin Gimnazjalny!
Wyświetl pojedynczy post
chemik85
Junior Member
Od: 06.2010
Offline
#
855
01.07.2010, 15:50
Kurde,nie dostałem się do VII mając 149pkt...
chemik85
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do chemik85
Znajdź inne posty napisane przez chemik85