|
Tak .Wszystko co Polskie jest słabe ,najgorsze i w ogóle,wszystko co Nasz zarząd zrobi jest złe ,kogokolwiek by nie sprowadzili to źle , kaźdy słaby albo się nie nadaje ,ten za stary o tym nie słyszałem itp. itd.
Nikt Wam nie zabronił być menadżerem ,dyrektorem sportowym czy nawet wlaścicielem ,najlepiej krytykować .
Dla mnie nie ma znaczenia czy moja Wisełka będzie pierwsza czwarta czy w pierwszej lidze i tak jest najlepsza najwspanialsza i w ogóle a mistrz czy inne osiągnięcia to taki bonus i lżej mi wtedy na sercu <no i najważniesze derby>zawsze musimy wygrywać .
Słowa Wierności i "na dobre i na złe" powinien każdy mieć wyryte w sercu .
My mamy zająć się dopingiem i zrobić wszystko by zapełnić stadion, by Nasza ABG była na ustach wszystkich.
Internet to nie wszystko ,każdy powinien się zastanowić nad tym czy zrobił wszystko co mógł dla Wisełki i ABG
A ,nie tylko krytykować na forum transfery doping itp .
Pozdro
Wisła zawsze najlepsza !!!!!!
|