Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26934
Stary 01.07.2010, 15:01
no i koniec jego tematu, tyle dobrze, że nie będzie jęczenia innych gdzie on jest i kiedy przyjdzie.
a ten młody Słowak to bardzo dobry ruch, na pewno potencjał ma skoro się o nim mówi i gra w młodzieżówce.

SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post
a co jakby przystal? Panie Basalaj.. nie mozna tak ryzykowac!!
a przepraszam, to poważny klub, chcący wejść do LM, czy 2 liga? jeśli chcemy się zbliżyć do Europy to i pensje muszą być droższe. nie wejdziemy (niestety dla niektórych) do Ligi Mistrzów czy nawet do Ligi Europy płacąc piłkarzom 50tys. euro rocznie.
Odpowiedz cytując