no i koniec jego tematu, tyle dobrze, że nie będzie jęczenia innych gdzie on jest i kiedy przyjdzie.
a ten młody Słowak to bardzo dobry ruch, na pewno potencjał ma skoro się o nim mówi i gra w młodzieżówce.
SpoXsteR napisał(a):

|
a co jakby przystal? Panie Basalaj.. nie mozna tak ryzykowac!!
|
a przepraszam, to poważny klub, chcący wejść do LM, czy 2 liga? jeśli chcemy się zbliżyć do Europy to i pensje muszą być droższe. nie wejdziemy (niestety dla niektórych) do Ligi Mistrzów czy nawet do Ligi Europy płacąc piłkarzom 50tys. euro rocznie.