SpoXsteR napisał(a):

a co on sam tam gra?
odbijam pileczke - hmm.. Marcelo - grajek ktory nie zdobyl Mistrzostwa Polski..
a teraz sie wyplaczcie, jak to zle i niedobrze.. Wam to by nawet Messi nie pasowal..
|
Jego (i Jego drużyny) spadek jest faktem czy nie, a spadek a wicemistrz to chyba pewna różnica?
Jak się ma zakup słowackiego obrońcy ze spadkowicza do Messiego bo nie rozumiem?
Czas pokaże... oby Jego kariera rozwinęła się u nas podobnie jak kariera Muchy w Legii. Innych Słowaków coby pokazali u nas coś ponad przeciętność raczej (Mynar

) nie pamiętam, amen.