Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26921
Stary 01.07.2010, 14:44
SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post
a co on sam tam gra?
odbijam pileczke - hmm.. Marcelo - grajek ktory nie zdobyl Mistrzostwa Polski..

a teraz sie wyplaczcie, jak to zle i niedobrze.. Wam to by nawet Messi nie pasowal..
Jego (i Jego drużyny) spadek jest faktem czy nie, a spadek a wicemistrz to chyba pewna różnica?
Jak się ma zakup słowackiego obrońcy ze spadkowicza do Messiego bo nie rozumiem?
Czas pokaże... oby Jego kariera rozwinęła się u nas podobnie jak kariera Muchy w Legii. Innych Słowaków coby pokazali u nas coś ponad przeciętność raczej (Mynar) nie pamiętam, amen.
Ostatnio edytowane przez arti : 01.07.2010 o godz. 14:48.
Odpowiedz cytując