Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26920
Stary 01.07.2010, 14:44
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
A jednak można po cichu i bez rozgłosu naszych mediów Fajna się konkurencja szykuje na prawej obronie Singlar,Burliga,Čikoš to kto do środka? Kowalczyk chyba nie gra w środku?
Kowalczyk nie jest głupi i nie zrobi kroku w tył, którym niewątpliwie byłby powrót do słabej polskiej ligi.
Transfer tego Słowaka można uznać za udany. Mam nadzieje, że jest w stanie nawet wygryźć Singlara. Mimo wszystko liczę, że na środek obrony zostanie sprowadzony ktoś kto od razu wskoczy do pierwszego składu.
Odpowiedz cytując