Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26915
Stary 01.07.2010, 14:40
A jednak można po cichu i bez rozgłosu naszych mediów Fajna się konkurencja szykuje na prawej obronie Singlar,Burliga,Čikoš to kto do środka? Kowalczyk chyba nie gra w środku?



Żuczek


Marcin Kowalczyk
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 01.07.2010 o godz. 14:48.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując