Wyświetl pojedynczy post
klubus
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26914
Stary 01.07.2010, 14:39
Nie ma co narzekać według mnie dobre posunięcie, zawodnik nie będzie brał dużo kasy, drogi tez na pewno nie jest. Singlar będzie miał póki co pierwszy skład ale trzeba mieć też ubezpieczenie gdyby np Singlar złapał kontuzję, a może jest on już lepszy od swojego rodaka to będziemy mieli ciekawą rywalizację na prawej obronie
WISŁA WCIĄŻ WYGRYWA,
ZWYCIĘSTW NIKT NIE LICZY.
PUCHARÓW TEŻ WIELE,
LECZ Z POLSKIEJ MENNICY.
Odpowiedz cytując