Nie ma co narzekać według mnie dobre posunięcie, zawodnik nie będzie brał dużo kasy, drogi tez na pewno nie jest. Singlar będzie miał póki co pierwszy skład ale trzeba mieć też ubezpieczenie gdyby np Singlar złapał kontuzję, a może jest on już lepszy od swojego rodaka to będziemy mieli ciekawą rywalizację na prawej obronie
