|
Ja się cieszę bo napewno nie jest jakimś wirtuozem gry,ale jest jeszcze młody.Przedtem ściągaliśmy przeciętniaków lub słabych graczy ale już "starych" a ten ma 22 lata więc może coś z niego będzie chociaż myślę,że Singlar dalej będzie pierwszym prawym obrońcą.
|