Wyświetl pojedynczy post
Ejdzbiol
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26911
Stary 01.07.2010, 14:35
Ja cały czas czekałem na środek obrony i może dlatego wzięli mnie troszku z zaskoczenia xD Bo bodajże jest jakiś młody obrońca z chorwacji bądź Braz (ale to chyba plotka) których możemy na tą pozycję wziąść A na prawej stronie mogli grać Singlar i Burliga a od biedy Kowalski też mógł
Odpowiedz cytując