Ja cały czas czekałem na środek obrony i może dlatego wzięli mnie troszku z zaskoczenia xD Bo bodajże jest jakiś młody obrońca z chorwacji bądź Braz (ale to chyba plotka) których możemy na tą pozycję wziąść

A na prawej stronie mogli grać Singlar i Burliga a od biedy Kowalski też mógł
