Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26910
Stary 01.07.2010, 14:34
iq1000 napisał(a):Wyświetl post
Uzupełnienie, a nie wzmocnienie. Singlar pozostanie podstawowym prawym obrońcą, a ten młody będzie drugim. Lepiej było zainwestować w jakiegoś Polaka. Po co nam kolejni obcokrajowcy tej klasy?...
Super. A skad masz takie informacje. I skad wiesz w jaiej formie jest Singlar. A nowy nabytek co umie Ile razy go widzialem w akcji. No chyba troche skoro wiesz juz kto jest rezerwowym
Odpowiedz cytując