iq1000 napisał(a):

|
Uzupełnienie, a nie wzmocnienie. Singlar pozostanie podstawowym prawym obrońcą, a ten młody będzie drugim. Lepiej było zainwestować w jakiegoś Polaka. Po co nam kolejni obcokrajowcy tej klasy?...
|
Super. A skad masz takie informacje. I skad wiesz w jaiej formie jest Singlar. A nowy nabytek co umie

Ile razy go widzialem w akcji. No chyba troche skoro wiesz juz kto jest rezerwowym