|
Jako uzupełnienie na prwą stronę jak najbardziej! Singlar podstawowy i przynajmniej będzie miał z kim rywalizować. Jeśli oficjalna pisze juz o testach nawet to znaczy że chyba nic pozytywnego się nie dzieje i chcieli cokolwiek napisac żeby uspokoic fanów...Tak mi się wydaje. Ale ważne, że ktoś jest. Tylko, że ja czekam na transfery, które podniosa poziom tej drużyny. A za gości kupowanych dzień przed meczem to podziękuję bo będą pewnie same Hristovy...
|