Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26903
Stary 01.07.2010, 14:29
Ejdzbiol napisał(a):Wyświetl post
Tak super, wszyscy się cieszą, że przychodzi do nas młody obrońca po u-21 kadrze Słowacji no i oh ah jest genialnie a tak btw gra w spadkowiczu z pierwszej ligi słowackiej... Coś mi tu szczerze mówiąc śmierdzi i to bardzo, ten grajek może być odpowiednikiem Glika naszej ligi niestety. To może być dobrze trafiony transfer a jednocześnie co wydaje mi się bardziej prawdopodobne: kompletne nieporozumienie i przysłowiowa "dziura w obronie" na najbliższe 2 lata, dopóki ktoś nie odważy się go ściągnąć z pola. Jak na razie wśród nazwisk, które się tu przewijały i były w jakimś sensie realne to jest to najsłabsze, no może oprócz Aracic'a xD
Jakby byl odpowiednikiem Glika to powinnismy sie cieszyc, bo ten wlasnie odchodzi do Palermo za 2 mln Euro.

Poczekamy zobaczymy co on potrafi. Cos mi sie jednak wydaje ze Singlar znow moze sobie zbyt duzo nie pograc.
Odpowiedz cytując