|
ja nie rozumie tych co bezgranicznie ufają PO i marszałkowi... Bronkiem będzie rządził kaczor Donald to jest pewne bo bez nie go Bronek nie istnieje.. Cały czas to platforma wg mnie ma politykę wrogości a nie PIS. Ludzie 2007 r PIS chciało wejść w koalicje z PO ale Ci się obrazili ze przegrali i się na to nie zgodzili...Później Tusk przegrywa wybory z Lechem to już się całkiem obrazili i zaczęli puszczać takiego Niesiołowskiego i Palikota na nich...Ja się dziwie PIS ze i tak długo wytrzymali jak atakowali Lecha i Jarosława... A to ze Jarek nie jest żonaty to nie znaczy ze musi mieć doświadczenie w zwierzakach futerkowych... Przynajmniej będzie miał czas dla kraju. Szczerze muszę powiedzieć ze prezesa wolał bym na stołku premiera ale cóż trzeba PO przyblokować bo komuna wróci...PO strasznie się liże innym krajom. trzeba być twardym w negocjacjach i się sprzeciwiać np takiej Rosji !!!
cyt Jednak stwierdzam, że Komorowski może trochę odświeżyć ten syf po L.K.
czlowieku jaki syf wrescie polityka zagraniczna była toczona tak jak być powinna. O to w tym chodzi!
Ostatnio edytowane przez endriu133 : 01.07.2010 o godz. 14:42.
|