Ejdzbiol napisał(a):

|
Tak super, wszyscy się cieszą, że przychodzi do nas młody obrońca po u-21 kadrze Słowacji no i oh ah jest genialnie a tak btw gra w spadkowiczu z pierwszej ligi słowackiej... Coś mi tu szczerze mówiąc śmierdzi i to bardzo, ten grajek może być odpowiednikiem Glika naszej ligi niestety. To może być dobrze trafiony transfer a jednocześnie co wydaje mi się bardziej prawdopodobne: kompletne nieporozumienie i przysłowiowa "dziura w obronie" na najbliższe 2 lata, dopóki ktoś nie odważy się go ściągnąć z pola. Jak na razie wśród nazwisk, które się tu przewijały i były w jakimś sensie realne to jest to najsłabsze, no może oprócz Aracic'a xD
|
Jak tak czytam Wasze wywody, to mi się gorzej robi...
Przecież Artmedia jeszcze parę lat temu grała w fazie grupowej LM. Poziom sportowy mieli dość wysoki, więc raczej złego zawodnika by nie ściągali. Czemu spadli? To już temat na inną rozmowę.
Ten obrońca wydaje się być perspektywiczny. Ma dopiero 22 lata.
Okienko rozpoczęte - miejmy nadzieję, że będą kolejne transfery.
Witamy w Wiśle!
