W temacie "kibice listy piszą ...".
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,357..._asfalcie.html
I to może jest sposób żeby wykazać niekompetencję i ignorancję Majchrowskiego. Napewno dużo osób ma przełożenie na dziennikarzy więc takie artykuły/listy "sponsowane" może coś pomogą chociaż o wiele za późno się ukazują ....