Wyświetl pojedynczy post
Kodipar1906
Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#853
Stary 01.07.2010, 14:28
Nie nie , złożyłeś papiery do X ? Jeśli nie to możesz podejść do VII , i zapytać się czy ktoś czasem nie zrezygnował z miejsca w takowej VII. Jak ktoś zwolnił to będziesz musiał zapytać ludzi którzy tam rekutują czy jest możliwość dostania się do szkoły z taka ilością pkt.
Odpowiedz cytując