Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26895
Stary 01.07.2010, 14:24
Wasiu napisał(a):Wyświetl post
Jesli chodzi Ci o Boskovicia to owszem. Bieda przez cala kariere i teraz sezon gdzie strzela 28 bramek w 33 spotkaniach ligi czarnogorskiej. Nadziei z nim raczej nie ma co wiazac, ale moim zdaniem to wymysl mediow. Skoro sie pisalo miesiac temu, upadl pomysl Makinwy to najlatwiej pismakom wrocic to tematu Czarnogorca.

A co do Slowaka - to chyba niezla opcja. Prawa obrona nawet jakos wyglada u nas, wiec mlody, tani grajek powinien byc wystarczajacym wzmocnieniem.
A faktycznie to że 'nikt go nie wymienił' odnosiło się do tego Słowaka.Miejmy nadzieje że ktoś go w tej Artmedii oglądał
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując