Wasiu napisał(a):

Jesli chodzi Ci o Boskovicia to owszem. Bieda przez cala kariere i teraz sezon gdzie strzela 28 bramek w 33 spotkaniach ligi czarnogorskiej. Nadziei z nim raczej nie ma co wiazac, ale moim zdaniem to wymysl mediow. Skoro sie pisalo miesiac temu, upadl pomysl Makinwy to najlatwiej pismakom wrocic to tematu Czarnogorca.
A co do Slowaka - to chyba niezla opcja. Prawa obrona nawet jakos wyglada u nas, wiec mlody, tani grajek powinien byc wystarczajacym wzmocnieniem.
|
A faktycznie to że 'nikt go nie wymienił' odnosiło się do tego Słowaka.Miejmy nadzieje że ktoś go w tej Artmedii oglądał