1q2 napisał(a):

|
A czasami to nazwisko nie przewinęło się już z miesiąc temu?Że to taki ichniejszy Piechna czyli kicha przez całą karierę i jeden 'wybryk' w wieku 28 lat?
|
Jesli chodzi Ci o Boskovicia to owszem. Bieda przez cala kariere i teraz sezon gdzie strzela 28 bramek w 33 spotkaniach ligi czarnogorskiej. Nadziei z nim raczej nie ma co wiazac, ale moim zdaniem to wymysl mediow. Skoro sie pisalo miesiac temu, upadl pomysl Makinwy to najlatwiej pismakom wrocic to tematu Czarnogorca.
A co do Slowaka - to chyba niezla opcja. Prawa obrona nawet jakos wyglada u nas, wiec mlody, tani grajek powinien byc wystarczajacym wzmocnieniem.