Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
Od: 03.2004
Offline
#
26879
01.07.2010, 14:05
arti
napisał(a):
Z drugiej strony liga cypryjska to też nie to samo co Bundesliga? Jak zmierzyć czy gość co gra ogony w Bundeslidze jest lepszy od takiego, który coś (nie cuda) gra na Cyprze?
Ja podejmuję ten zakład. O co?
Określmy też pozostałe zasady zakładu
Żuraw Żurawiem, nie odwracać kota ogonem i dawać jeszcze jednego dającego nadzieję napastnika.. o reszcie potrzeb nie wspominając...
Jeśli przegram, nawrzucam tu odpowiednim moderatorom i administratorom =ban.Nie będziecie musieli już czytać moich postów.
Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Pablo84
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pablo84
Znajdź inne posty napisane przez Pablo84