Pablo84 napisał(a):

Ludzie, Żurawski był wiodącą postacią Omonii.Łącznie strzelił dla niej w tamtym sezonie 10 bramek (8 liga 2 puchary), gdzie najlepsi strzelcy nastrzelali 11, a gdzie Wisła teraz się może równać do mistrza ligi cypryjskiej 
Ide o zakład, że Żurawski, gdy będzie zdrów strzeli więcej bramek niż Brożek i będzie kluczową postacią Wisły.
Jeśli wam się chce, to wejdzcie na forum Omonii i przeczytajcie troszkę o Żurawskim.Jego wcale nie żegnano z ulgą.
http://www.youtube.com/watch?v=XwSvSNdnUX8
P.S
Jak można porównywać Mięciela do Żurawskiego?Nie ta liga panie...
|
Dokładnie, dokładnie, dokładnie.
Jak już pisałem Arek Głowacki odszedł do Turcji, a był to ostatni weteran ze starej paki, więc kto jak nie powracający do Grodu Kraka Maciej Żurawski może ogarnąć drużynę Wisły swoim doświadczeniem i umiejętnościami. Pierwszy mecz w LE pokaże nam gdzie tak na prawdę jesteśmy.