Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11425
Stary 01.07.2010, 13:40
Cytat:
Ale nie jest znowu tak źle. Wreszcie będziemy mogli oglądać mecze na super stadionach - pojedziemy przecież do Gdańska, Poznania, do Warszawy na Legię, do Wrocławia. No a jakby tego było komuś mało to wcześniej niż u nas skończy się montaż pisuaru przy loży VIP gotowy będzie bardzo fajny obiekt w Białymstoku; )
Bez przesady. Stadion w Białymstoku będzie gotowy za 2 lata, nie wcześniej.
U nas pewnie skończą stadion w maju/czerwcu 2011, o ile zlecą wykonanie zaplecza północnej.
Odpowiedz cytując