Ludzie, Żurawski był wiodącą postacią Omonii.Łącznie strzelił dla niej w tamtym sezonie 10 bramek (8 liga 2 puchary), gdzie najlepsi strzelcy nastrzelali 11, a gdzie Wisła teraz się może równać do mistrza ligi cypryjskiej

Ide o zakład, że Żurawski, gdy będzie zdrów strzeli więcej bramek niż Brożek i będzie kluczową postacią Wisły.
Jeśli wam się chce, to wejdzcie na forum Omonii i przeczytajcie troszkę o Żurawskim.Jego wcale nie żegnano z ulgą.
http://www.youtube.com/watch?v=XwSvSNdnUX8
P.S
Jak można porównywać Mięciela do Żurawskiego?Nie ta liga panie...