A czy z tych miejsc jest dobry widok (patrzac na boisko w kierunku trybuny D), czy trzeba stac zeby widziec cale boisko i bedzie to wygladac jak na D i E (ze siedzac przy takiej pleksi nic nie widac)
http://i45.tinypic.com/105e0xz.jpg
tu sa ramy (dosc wysokie) i w nich maja byc zamieszczone pleksi? (tak jak zamazalem)
to samo sie tyczy gornego pietra
i czy ten murek czy aby nie jest z deka za wysoki
http://i47.tinypic.com/10eeq15.jpg

a dopiero bedzie problem gdy poloza na niego barierki takie jak na dole
foto: SKWK