Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11423
Stary 01.07.2010, 13:25
A czy z tych miejsc jest dobry widok (patrzac na boisko w kierunku trybuny D), czy trzeba stac zeby widziec cale boisko i bedzie to wygladac jak na D i E (ze siedzac przy takiej pleksi nic nie widac)
http://i45.tinypic.com/105e0xz.jpg

tu sa ramy (dosc wysokie) i w nich maja byc zamieszczone pleksi? (tak jak zamazalem)
to samo sie tyczy gornego pietra

i czy ten murek czy aby nie jest z deka za wysoki
http://i47.tinypic.com/10eeq15.jpg

a dopiero bedzie problem gdy poloza na niego barierki takie jak na dole

foto: SKWK
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 01.07.2010 o godz. 13:38.
Odpowiedz cytując