Kamyk napisał(a):

|
Jednak stwierdzam, że Komorowski może trochę odświeżyć ten syf po L.K.
|
Ale co on może odświeżyć, powiedz mi, bo nie do końca rozumiem. Platforma rządzi już prawie 3 lata i jakoś nie dostrzegam, aby coś "odświeżała". Sam sobie zaprzeczasz, bo z jednej strony widzisz, że Komorowski wczoraj poległ, a z drugiej strony widzisz szanse na "odświeżenie"...