SpoXsteR napisał(a):

Mar85
ale co Ty wiesz co zarzad robil? nie wiesz.. raz sie moze przejechali do Wloch i na tym koniec..poza tym jakies faksy / telefony .. a reszta to fantazja dziennikarzy ..
|
Widzę że niewiele robią, a jak robią to nieudolnie. Jakby działali to transfery byłby już dawno...
I jeszcze gdzieś przeczytałem że nasi boją się kasy wyłożyć, za przykład podają Jirsaka. Ja nie mam pytań? My nigdy nie osiągniemy poziomu piłki choćby greckiej...my się cofamy, zresztą za przykład wystarczy nasza reprezentacja i wspaniała myśl szkoleniowa, Levadia i przegrywane sparingi z amatorami