Temat
:
Egzamin Gimnazjalny!
Wyświetl pojedynczy post
rainha
Senior Member
Od: 12.2008
Offline
#
851
01.07.2010, 12:36
Nie wiecie jak mogę jeszcze próbować do VII się dostać gdy już się dostałem do X? Jest jakaś możliwość?
Tylko jeden Klub,
Kocham aż po grób.
Kraków to nasz gród,
Wisełko naprzód!
rainha
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rainha
Znajdź inne posty napisane przez rainha