PANDEM0NIUM napisał(a):

|
A nie przyszło Tobie do głowy że to może swiat idzie do przodu? ceny wszystkiego ida w górę począwszy od paliwa, poprzez artykuły spożywcze na piłkarzach kończąc. Porównaj sobie co to znaczy 5 milionów euro w porównaniu ze 100 milionami za C Ronaldo. Czy to oznacza ze Ronaldo jest 20 razy lepszy od Roberta?
|
Haha

Co to w ogóle za komentarz? Oczywiscie ze koszt zycia rowniez idzie w gore (tak samo jak relacja minimalnej placy do wzrostu kosztu zycia). Tutaj jednak chodzi o to ze lata temu mielismy takich grajkow jak Kelechi Ikenacho, Ibrahim Sunday itd itp... za ktorych nie wzielismy kasy nawet na jedna wuwuzele. A z Polakami jak bylo? Jak byl transfer za 2-3 mln marek to juz bylo swieto w klubie.
Dla mnie nie ma porownania, sa wieksze pieniadze w calej lidze i sciaga sie co raz to ciekawszych grajkow, a przynajmniej takich ktorzy w CV nie maja wpisane FC Banan a np: Victoria Guimaraes czy Dinamo Zagreb. To nie to samo co FK Cukaricki.