|
Senior Member
Offline
|
|
Sinoos napisał(a): 
|
@wisla906; Było omawiane - najpierw krzesełka niebieskie, potem czerwone a na końcu białe. Dlatego, że fabryka robi krzesełka kompleksowo w każdym z kolorów po kolei. Wydaje mi się to zresztą logiczne ...
|
Pewnie że logiczne , tylko na dzień dzisiejszy to fabryka raczej nie robi tylko robiła .
Chyba że miałeś na myśli produkcję na trybunę zachodnią , bo jak się nie mylę to wschodnia powinna być już cała w fotelikach.
Ze strony Magiczny Kraków dziś działa mi tylko jedna kamerka , i tak się zastanawiam czy ktoś na złość za ostatnie posty na forum wyłączył czy u mnie coś się zrypało ?
Ostatnio edytowane przez filip74 : 01.07.2010 o godz. 12:08.
|
|