Forza napisał(a):

Ja generalnie się nie zgadzam z tym ze poziom ligi słabnie... Jezeli cena za Lewandowskiego poszla do 5mln, a obroncow typu Choto czy Marcelo sprzedaje sie po 2,5 - 3 mln Euro - to to definitywnie swiadczy ze drogich zawodnikow jest co raz wiecej. Wydaje mi sie ze odpowiednim klubem dla porownania jest takie Zaglebie Lubin - przeciez taki Traore w niedlugim czasie tez przejdzie na zachod za spora kase.
.
|
A nie przyszło Tobie do głowy że to może swiat idzie do przodu? ceny wszystkiego ida w górę począwszy od paliwa, poprzez artykuły spożywcze na piłkarzach kończąc. Porównaj sobie co to znaczy 5 milionów euro w porównaniu ze 100 milionami za C Ronaldo. Czy to oznacza ze Ronaldo jest 20 razy lepszy od Roberta?