St@chu napisał(a):

Zastanawia mnie czy te 360 000 to suma zaświadczeń tylko tych pobranych teraz, czy także tych sprzed I tury, które miały obowiązywać na obie...
Bo to jednak robi znaczną różnicę...
|
Oczywiście łącznie. We Wrocławiu w jednym urzędzie wydają średnio 50 na godzinę, więc w skali kraju może przekroczyć 400 tys. Naprawdę ilość godna podziwu.