Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8726
Stary 01.07.2010, 11:45
pan_premier napisał(a):Wyświetl post
W****iajaca ta laska z TVP
Ona na niezalezna.pl i w Gazecie Polskiej pisuje, więc wzorem obiektywizmu z pewnością nie jest.

Zresztą Kolenda - Zaleska też była stronnicza. Z tym, że w drugą stronę.

Cytując Flisa - "najlepiej wypadł Gugała"