pan_premier napisał(a):

|
W****iajaca ta laska z TVP
|
Ona na niezalezna.pl i w Gazecie Polskiej pisuje, więc wzorem obiektywizmu z pewnością nie jest.
Zresztą Kolenda - Zaleska też była stronnicza. Z tym, że w drugą stronę.
Cytując Flisa - "najlepiej wypadł Gugała"