Marcinklon napisał(a):

|
Do takich zawodników jak Makinwa powinien dopłacać PZPN żeby podnieść poziom ligi. U nas w szatni i podczas gry taki Makinwa by pokazał innym gwiazdom ich miejsce w szeregu więc ktoś kto pisze że dobrze że do nas nie trafił nie wziął tego pod uwagę.
|
Jaki wzrost poziomu ligi

? Przecież ten koleś nie jest się w stanie przebić do składu Lazio, które walczyło przed sptakiem w tym sezonie....
Zobacz na Augustyna - on grał więcej w Catanii niż taki Makinwa w Lazio....

Jaki więc jest to wzrost ? Chyba jeżeli chodzi o metraż zawodników
