|
Nie rozumiem wszystkich którzy mówią jak to w Wiśle nie ma kasy. Powód jest prosty tak naprawdę jakiś cień na jakiekolwiek profesjonalne zarządzanie może wszedł teraz z Basałajem wcześniej tego nei było i Wisła kupowała z tego co rzucił BOSS( chwała mu że jest z nami a nie pieprznął tego we wszystkie diabły) Tylko że w 2 ostatnich latach u Bogusia nie jest już tak różowo niestety jak TF walnęła na około 120 mln skonsolidowanej straty to na pewno ostro dało się to odczuć po kieszeni właściciela. Więc przestańcie cały czas walić tekstami że niech da niech dorzuci i sfinansuje bo to nie takie proste! W ostatnim raporcie Deloitte było pokazane zresztą że 90% klubów w Polsce jest źle finansowanych. Tak więc należy się modlić o to żeby obecny prezes miał trochę więcej czasu niż rok na budowę klubu bo skutki zmian strukturalnych w klubie to nie jest okres miesiąca roku trzeba poczekać. Ciężko oczekiwać że Bogdan przyszedł i już ma być wszystko jak w szwajcarskim zegarku oczywiście transfery w tym roku potrzebne ale raczej nie ma sensu nastawiać się na jakiś skok jakościowy do tego trzeba naprawdę zrobić jeszcze wiele porządków w klubie, i albo zrobić własną siatkę scoutingu albo zacząć współpracować z jakąś wielką marką.
PS. A jak ktoś mówi że winą Jopa był remis z pasiastymi to w ogóle nie ma sensu tego komentować. Z tego co wiem to Legia się nagle obudziła po totalnej porażce w ostatnim sezonie. Lech póki co też nic wielkiego na rynku transferowym nie zrobił. A na razie z tego co widzę to nadal jesteśmy w absolutnej czołówce naszej ligi więc jednak ta polityka taka najgorsza nie jest. Kolega tu piszę po co Cupiał się w to bawi to niech kolega założy konsorcjum i wykupi myślę że oferta 100mln była by zaakceptowana. A znasz kogoś w Polsce kogo stać na wszelkie szarże transferowe i kogoś kogo stać na wykupienie klubu ?
Powód: PS
Ostatnio edytowane przez pawelwislak : 01.07.2010 o godz. 11:19.
|