cinekw napisał(a):

|
W tamtej lidze Ćwielong strzeliłby ponad 30 goli, jeśli go kupią to ja dziękuje.
|
A ja nie dziekuje. Jakby nawet poziom tamtej ligi byl zblizony do polskiej 1 ligi, to taki zawodnik z Polski kosztowalby przynajmniej 0,5 mln euro.Cwielag odkąd odszedl z Wisly zadnej bramki nie strzelil.Wiec na podstawie twojego rozumowania ja moge powiedziec ze Boskovic strzelilby w Polsce 30 bramek. Tylko nie o to chodzi. W kazdej klasowej druzynie powinien byc wysoki napastnik, zeby miec dodatkowe opcje w ataku (dosrodkowania, stale fragmenty, wrzucanie pilki zeby mogl zgrywac np Brozkowi na szybkosci) jak gra nie idzie, albo pod konkretnego rywala.Puki co takiej opcji nie mamy.Wiec lepiej wziac Boskovicia za mala kase niz nikogo albo Brazylijczyka z youtube.