Wyświetl pojedynczy post
wislak906
Member
 
Od: 12.2008
Skąd: Nowy Wiśnicz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11407
Stary 01.07.2010, 11:02
Czemu nie kończą chronologicznie układania krzesełek? Tylko na II piętrze zaczęli i ułożyli trzy litery. Na I piętrze to samo... Wszędzie zaczęli nigdzie nie ukończyli... Wygląda na to, że jeszcze nie dostali czerwonych krzesełek.
Odpowiedz cytując