Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
wislak906
Member
Od: 12.2008
Skąd: Nowy Wiśnicz
Offline
#
11407
01.07.2010, 11:02
Czemu nie kończą chronologicznie układania krzesełek? Tylko na II piętrze zaczęli i ułożyli trzy litery. Na I piętrze to samo... Wszędzie zaczęli nigdzie nie ukończyli... Wygląda na to, że jeszcze nie dostali czerwonych krzesełek.
wislak906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak906
Znajdź inne posty napisane przez wislak906