iq1000 napisał(a):

Mówi/pisze się, że Milinkovic chce kupę kasy, więc to nie musi wypalić, a Braz to ktoś taki jak Bozok w przypadku kupowania Kirma.
Dzisiaj się otworzyło okienko
|
Dzisiaj kupe kasy, wczoraj nie pasowała długość kontraktu a jutro okaże się że z jego klubem się nie dogadaliśmy. Nie oceniam tych wszystkich informatorów ale raczej żaden przy negocjacjach nie jest obecny i nie wie jak one przebiegają. Basałaj też raczej do nich nie dzwoni, nie mówię że ich informację nie są prawdziwe ale lekki dystans należy zachować.