czyli mamy już jedno : " Makinwa nie dla Wisły" - cieszę się, że ktoś nas przebił i będę bacznie obserwował jego poczynania w Grecji

. Jednak ktoś by się przydał już dziś na pocieszenie. Mam nadzieję ,że nie przeczytamy później : " Milinkovic w Wolfsburgu"...
Adamek21 jeśli kłamiesz to forum mimo że już wprawione w bycie robionych w konia, Cie rozszarpie
