Wyświetl pojedynczy post
Stavanger
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Z plaży :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1173
Stary 01.07.2010, 10:45
Jako że jestem z Gdańska, ta hala sportowa powstawała w niezłych bólach. Ogólnie jest to obiekt postawiony dokładnie na granicy Sopotu i Gdańska ( jeśli ktoś chciałby ją zobaczyć z bliska na żywo podczas wizyty w Gdańsku wystarczy wysiąść na pętli tramwajowej Jelitkowo i wzdłuż ulicą od ronda jelitkowskiego w lewo kilkaset metrów. Łatwo ją dostrzec.) Lokalne media i telewizja rozpisywały się o niedociągnięciach, o złych wyliczeniach co do gruntu ( podobno się zapada) i o ciągłym przesuwaniu terminów oddania obiektu. Szczerze mówiąc, nie wiem jak to jest teraz, ale chyba zostanie ( jeśli już nie została) oddana. Obiekt bardzo ładny i wielofunkcyjny.

Edit: trwają już prace wykończeniowe i nic nie stoi na przeszkodzie, by obiekt został już oddany.
Ostatnio edytowane przez Stavanger : 01.07.2010 o godz. 10:47.



Odpowiedz cytując