Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26843
Stary 01.07.2010, 10:37
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Niestety ale w tym okienku zapłacimy za bałagan, który przez ostatni czas był w klubie.
Widać, że planu wzmocnień zbytnio nie ma żadnego bo i nie miał go kto ułożyć.
a ja myśle że przyczyna jest bardziej prozaiczna.Ograniczone możliwości finansowe Kapki.Po inny towar idzie sie do sklepu jak sie ma 10 zł a inny jak w portfelu jest 1000 zł.Ofensywni gracze cenią sie jak Makinwa czy nawet ten Milinkovic który pewnie czeka na lepszą finansowo oferte
Ostatnio edytowane przez AYALA : 01.07.2010 o godz. 10:39.
Odpowiedz cytując