Wyświetl pojedynczy post
SB
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: z ziemi ojczystej

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2723
Stary 01.07.2010, 10:32
szkoda, że już nie ma zespołu rezerwowego. Może jakby jeden z drugim pojeździli tu i tam, ludzie by sie z nich ponapierniczali to coś by zaczęli trenować. A tak? grasz czy nie - ważne, aby suma na koncie się zgadzała!
Nie ma, nie ma wody na pustyni...
Odpowiedz cytując