Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26841
Stary 01.07.2010, 10:32
Czyli po prostu łasy na kasę. A żeby nie zejść z tematu to Wisła niech lepiej takich łasych na kasę cwaniaków niech nie sprowadza, trzeba szukać tych, dla których Wisła jedynie ma być przystankiem w drodze na Zachód. W ten sposób możemy być pewni pracowitości, profesjonalizmu, sportowego zacięcia i awansu pod względem sportowym, np. Milinković właśnie lub Soriano.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując