Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26836
Stary 01.07.2010, 10:24
Skoro z tego Makinwy nici, to nie ma sie co podniecac, olac ta sprawe i koniec z nim, po co tracic czas na rozmowy o nim? Lepiej skupmy sie na innych transferach, a nie roztrzesajmy sprawy murzyna, ktorego juz nie bedzie a i kto wie czy tak naprawde byl chociaz blisko Wisly.

Olac to. Dla mnie to jest koniec jego tematu.
Odpowiedz cytując