|
Skoro z tego Makinwy nici, to nie ma sie co podniecac, olac ta sprawe i koniec z nim, po co tracic czas na rozmowy o nim? Lepiej skupmy sie na innych transferach, a nie roztrzesajmy sprawy murzyna, ktorego juz nie bedzie a i kto wie czy tak naprawde byl chociaz blisko Wisly.
Olac to. Dla mnie to jest koniec jego tematu.
|