Wyświetl pojedynczy post
Kamil19885
Junior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26835
Stary 01.07.2010, 10:24
No za to ty na pewno poszedłbyś pracować tam gdzie dają ci mniej kasy, jest generalnie 3/4 roku zimno, jeździsz na wyjazdy do jakichś dziur, no ale ty nie jesteś murzynkiem to byś właśnie tak zrobił ewentualnie zostałbyś lekkim frajerem Idzie się tam gdzie ci więcej dają bo jakie ten cały makinwa ma przywiązanie do Wisły czy do tej larissy jest mu to obojętne, idzie za kasą...
Odpowiedz cytując