Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2721
Stary 01.07.2010, 10:24
morgenes napisał(a):Wyświetl post
Żebyś się nie zdziwił.
Nie bardzo rozumiem Nigdzie nie napisałem, że jestem jakimś megaoptymistą, ale po prostu uważam, że jeszcze za wcześnie by wieszczyć kolejną kompromitację Wisły. Bo kompromitacją będzie dopiero porażka z litwinami, a nie przegrana w jakimś nic nie znaczącym sparingiu.
Odpowiedz cytując