Wyświetl pojedynczy post
wiśnia
Senior Member
 
Od: 04.2008
Skąd: Proko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26831
Stary 01.07.2010, 10:09
a co jest złego w 3 letnim kontrakcie? jak będzie dobry to nasi kochani działacze i tak szybko go wytransferują
dziś jest piękny dzień, po cichu licze na piękną konferencję
Odpowiedz cytując