morgenes napisał(a):

za 500.000,00 euro?
Nasz klub tyle zapłaci za zawodnika, który chce 3-letni kontrakt?
Wielce bym się zdziwił...
|
No ja też bym się zdziwił, ale 3- letni kontrakt chyba nie byłby zły...moim zdaniem może być. Przecież ewentualnie można go potem przedłużyć. A jeśli ktoś nie byłby zadowolony ze współpracy to trudno. Z niewolnika....wiadomo...
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ms-...wiadomosc.html A tu macie powód DO DUMY w tych ciężkich czasach....


