Wyświetl pojedynczy post
jason wiślak
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26830
Stary 01.07.2010, 09:59
morgenes napisał(a):Wyświetl post
za 500.000,00 euro?
Nasz klub tyle zapłaci za zawodnika, który chce 3-letni kontrakt?

Wielce bym się zdziwił...
No ja też bym się zdziwił, ale 3- letni kontrakt chyba nie byłby zły...moim zdaniem może być. Przecież ewentualnie można go potem przedłużyć. A jeśli ktoś nie byłby zadowolony ze współpracy to trudno. Z niewolnika....wiadomo...

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ms-...wiadomosc.html A tu macie powód DO DUMY w tych ciężkich czasach....
Ostatnio edytowane przez jason wiślak : 01.07.2010 o godz. 10:04.
Odpowiedz cytując