Robbie92 napisał(a):

|
Wydaje mi sie ze Milinkovic juz jest zaklepany teraz tylko niech Braz wypali i zrobia konferencje (moze jutro).
|
Mówi/pisze się, że Milinkovic chce kupę kasy, więc to nie musi wypalić, a Braz to ktoś taki jak Bozok w przypadku kupowania Kirma.
Dzisiaj się otworzyło okienko
