Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26818
Stary 01.07.2010, 09:35
arti napisał(a):Wyświetl post
A druga sprawa - zero gwarancji, ze cokolwiek by mu sie tu chcialo robic poza imprezowaniem. Historia tego grajka o ile sie nie myle wyglada tak, ze w momencie kiedy zaczal zarabiac duza kase (przejscie do Lazio) to rozpoczal zjazd sportowy. Dlaczego ta tendencja mialaby sie odwrocic wlasnie w Wisle?
Mówiać pol zartem to sadze ,że imprezujacy co drugi dzien Makinwa i tak bedzie 3 razy lepszy od grajków z naszej pseudo Ekstraklasy
Odpowiedz cytując