Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Forza
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
26816
01.07.2010, 09:32
A ja sie tak w sumie dodatkowo zastanawiam dlaczego nie ma więcej testów ?
Coś czuję że po wypowiedziach Pana Kasperczaka (oraz znając jego zamiłowanie do Afryki) pan Etame zostanie z nami.
Forza
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Forza
Znajdź inne posty napisane przez Forza