A ja byłbym za tym Brazem.On jest niby środkowym obrońcą

Ale jak my go chcieli wypożyczyć z Panathinaikosu to był brany pod uwagę jako prawy obrońca więc pewnie jest bardzo kreatywny co cenie.Tylko,żeby nie był tak kreatywny jak Diaz,który na żadnej pozycji nie gra wyśmienicie.Ale za to jest solidny i waleczny.