Wyświetl pojedynczy post
czera84
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26815
Stary 01.07.2010, 09:28
A ja byłbym za tym Brazem.On jest niby środkowym obrońcąAle jak my go chcieli wypożyczyć z Panathinaikosu to był brany pod uwagę jako prawy obrońca więc pewnie jest bardzo kreatywny co cenie.Tylko,żeby nie był tak kreatywny jak Diaz,który na żadnej pozycji nie gra wyśmienicie.Ale za to jest solidny i waleczny.

Odpowiedz cytując